- onder constructie -

Traject zondagstoet[bewerken | brontekst bewerken]

Hovenstraat - Varkensmarkt - Molendries - St.-Annabrug - Werf - Molenstraat - Kapellestraat - Graanmarkt - A. Liénartstraat - Stationsplein - Stationsstraat - Esplanade - Kattestraat - Grote Markt - Nieuwstraat - Vredeplein - Keizerlijke Plaats - Korte Zoutstraat - Kan. Colinetstraat - Geraardsbergsestraat - St.-Camielstraat - Watertoren - Scherreveldstraat - St.-Janstraat - Houtmarkt - Zonnestraat - Korte Zoutstraat - Lange Zoutstraat - Grote Markt - Molenstraat - Burchtstraat

Traject maandagstoet[bewerken | brontekst bewerken]

Grote Markt - Kattestraat - Esplanade - Esplanadestraat - Graanmarkt - Vaartstraat - St.-Annabrug - Molendries - Hovenierstraat - Moorselbaan - Doolhofstraat - Bergemeersenstraat - St.-Vincentiusstraat - Groenstraat - Binnenstraat - Sint-Gudulastraat - Dr. De Moorstraat - Violettestraat - Borluutstraat - Varkensmarkt - St.-Annabrug - Molenstraat - Grote Markt

Volgorde[bewerken | brontekst bewerken]

Nr. Groep Thema Stad
1 Rijkswacht - Aalst
2 Politie - Aalst
3 Reclamewagens - Aalst
4 Dienst der Bussen - Aalst
5 Rijkswacht - Politie - Aalst
6 St.-Hubertusruiters Cavaleria Alostana Aalst
7 Stedelijk Feestcomité - Aalst
8 Ex-Prinsen - Aalst
9 De Trommelaren Showorkest Roosendaal (NL)
10 Stadsreuzen - Aalst
11 't Ros Balatum Ros Balatum Aalst
12 De Kat - Aalst
13 Hof Somergem De Hopduvel Aalst
14 Groep Kajor Drumband en vendelzwaaiers Oostrozebeke
15 V.V.V. Hamme Reus Polydoor Hamme
16 Wuitenscomité Die Hamse Wuitens Hamme
17 Wuitesncomité Vikingschip Hamme
18 De Verneipelingskes De Kinderkresch van Oilsjt Aalst
19 De Zoigers De Forsijte Famille Aalst
20 De Peiramoilerkes Het Kasteel van Verdoemenis Aalst
21 Koninklijke Fanfare De Kunstliefde Fanfare Melsele-Waas
22 De Mertekoes Appolo 8, gezien door Aalsterse ogen Aalst
23 De Kornissesloipers Ronde van Frankrijk 1904 Aalst
24 d'Onderkroipers Prins Carnaval op Zwier Aalst
25 Fanfare St-Cecilia Fanfare en trommelkorps Aalst
26 De Zjoevers De Vampiers van 't Belfort Aalst
27 De Zeppelekkers Zwart-Baard Aalst
28 De Lachers De Kontjes Aalst
29 Fanfarecorps Völklingen Fanfare Völklingen (DE)
30 De Kadoenstjemoakers Oilsjterse lanseerbasis Aalst
31 De Vingereirs De Zoete Inval Aalst
32 Rijbaan Hof ten Dreef De Postkoets Aalst
33 Onder Ons Indianen Aalst
34 De Zwitserse Vrienden Aalstenaars op vakantie in Zwitserland Aalst
35 Rood Kruis - Aalst
36 Muziekvereniging Nieuw Leven Muziekvereniging Aaigem
37 De Berkens Ten Huize van Sjeik Mohamed Aalst
38 De Fassadeklasjers De Akademie Aalst
39 De Plek Boys Viva Zattepapa Aalst
40 Koninklijke Harmonie St.-Cecilia Harmonie Herzele
41 De Suskewieten Vijf Jaar Suskewieten Aalst
42 De Pikante Kastaars Venetië alla Pikante Kastaars Aalst
43 Universitas De Vikings langs de Dender Aalst
44 Flandria Showfanfare Showfanfare Zedelgem
45 De Gentlemens De Nachtbarlijnbus Aalst
46 De Platzakken Het Huwelijk van het Jaar Aalst
47 Koninklijke Fanfare St.-Pieters Fanfare en Majoretten Itterbeek
48 De Kaloeterskabassen Obelix en Asterix Aalst
49 d'Elementen Evzones Aalst
50 Damesdrumband Drumband Zundert (NL)
51 Showgroep Ingria Hongaarse Meisjes in Feestkledij Aarschot
52 Bloemenfee '68-'69 Bloemenfee Marly Aalst
53 De Flieramoizen Santa Flieramois Aalst
54 Lotjonslos Drakovoelantus Aalst
55 Koninklijke Tielse vrijwillige Harmonie Harmonie Tielt
56 De Ware Gilles Gilles Aalst
57 Prins Carnaval Lucien Peirlinck Aalst
58 Rijkswacht - Aalst

Prijsuitreiking muziekgroepen[bewerken | brontekst bewerken]

Fanfares[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs met gelukwensen van de jury Fanfarencorps Völklingen
1ste prijs Fanfare St.-Cecilia (Burst)

Fanfare Nieuw Leven (Aaigem)

2de prijs Koninklijke Fanfare De Kunstliefde (Melsele-Waas)

Harmonies[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs met gelukwensen van de jury Harmonie De Werkmans Wilskracht (Leiden)
1ste prijs Koninklijke Harmonie Ste.-Cecilia (Herzele)

Drumbands[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs Kajor (Oostrozebeke)

Marsmuziek[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs met gelukwensen van de jury De Trommelaren (Roosendaal)

Showgroepen[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs met gelukwensen van de jury Balletgroep Ingria (Aarschot)

Prijsuitreiking Aalsterse Groepen[bewerken | brontekst bewerken]

Gewone groepen[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs De Ware Gilles
3e prijs Onder Ons

Folkloristische Groepen[bewerken | brontekst bewerken]

Buiten wedstrijd[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs De Kat

Hof Somergem

Komische Groepen[bewerken | brontekst bewerken]

Groepen met Praalwagen en Muziek[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs met bijzondere gelukwensen van de jury De Kaloeterskabassen
1ste prijs met gelukwensen van de jury Universitas

De Platzakken

De Gentlemens

1ste prijs De Vingereirs

De Fassadeklasjers

De Peiremoilerkes

De Berkens

De Suskewieten

De Pikante Kastaarts

De Flieramoizen

2de prijs De Kadoensjtemoakers

De Zwitserse Vrienden

Groepen met Praalwagen[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
2de prijs De Zjoevers

De Zeppelekkers

Groepen zonder Praalwagen[bewerken | brontekst bewerken]

Prijs Groep
1ste prijs De Verneipelingskes

De Lachers

2de prijs De Mertekoes

d'Onderkroipers

3de prijs De Zoigers

De Kornissesloipers

De Zuipers

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.